top of page
tło-produkty.png

Altana ogrodowa z dachem jednospadowym

Altana ogrodowa z dachem jednospadowym
altana 3x3.jpg
Idealna na miejsce spotkań, grillowania i odpoczynku w ogrodzie.
Wygodna, której praktyczne wymiary pozwalają na umiejscowienie w niemal każdej przydomowej strefie zielonej. Skutecznie chroni ulokowane pod nią meble ogrodowe przed ewentualnymi opadami atmosferycznymi oraz słońcem. Do altanki można dostać się
z każdej jej strony. Płoty w altanie zapewniają poczucie prywatności oraz ochronie przed wiatrem lub słońcem.
Wykonana z drewna sosnowego impregnowanego w autoklawie  metodą próżniowo-ciśnieniową środkiem bezchromowym niemieckiej firmy RÜTGERS.
Montaż altany jest prosty i nie wymaga specjalistycznych umiejętności. Wszystkie niezbędne elementy do złożenia altany znajdują 
się w zestawie, a instrukcja montażu pozwala
na szybkie i sprawnie wykonanie pracy.


 Dach obity deską gr. 17mm
Słupy nośne 80x80mm
Ściany – panele 180x180cm 4 sztuki
Podłoga z deski gr. 20mm
nr art. 07.1 – wymiar 300x300cm
gradient-3_edited.jpg
tło-produkty.png

Altana ogrodowa z dachem kopertowym

Altana ogrodowa z dachem kopertowym
Idealna na miejsce spotkań, grillowania i odpoczynku w ogrodzie.Wygodna, której praktyczne wymiary pozwalają na umiejscowienie w niemal każdej przydomowej strefie zielonej. Skutecznie chroni ulokowane pod nią meble ogrodowe przed ewentualnymi opadami atmosferycznymi oraz słońcem. Do altanki można dostać sięz każdej jej strony. Płoty w altanie zapewniają poczucie prywatności oraz ochronie przed wiatrem lub słońcem.
Wykonana z drewna sosnowego impregnowanego w autoklawie  metodą próżniowo-ciśnieniową środkiem bezchromowym niemieckiej firmy RÜTGERS. Montaż altany jest prosty i nie wymaga specjalistycznych umiejętności. Wszystkie niezbędne elementy do złożenia altany znajdują się w zestawie, a instrukcja montażu pozwalana szybkie i sprawnie wykonanie pracy. 
 
Dach obity deską gr. 17mm
Słupy nośne 80x80mm
Ściany – panele 180x180cm 4 sztuki
Podłoga z deski gr. 20mm
nr art. 07.2 – wymiar 300x300cm
bottom of page